חיפוש

פולר הינו כלי חדשני לאימון כלבים

הפולר הינו כלי חדשני לאימון כלבים שפותח על ידי כלבנים מקצועיים. סט של שתי טבעות סגולות שמספקות אימונים פעילים מדי יום ובנוסף מייצר הזדמנות לבעלי הכלבים ליצור קשר עם כלביהם. הפולר צבר את התהילה וההכרה בקרב המאמנים ובעלי הכלבים בזכות התפיסה הייחודית של שתי טבעות. מגוון פעילויות ותרגילים המבוססים על שתי טבעות הפולר ובשילוב טכניקת הבעלים משפרים משמעותית את ההבנה בין הכלב לבעליו.


קשר עם הכלב

במהלך התרגול עם סט של שתי טבעות הפולר מתפתחת הבנה טובה יותר בין הבעלים לכלב. נוחות שמשפיעה על התקשורת ביניהם בחיי היומיום. זו רמה חדשה של תקשורת!

מוטיבציה

החלפת טבעות הפולר בזמן התרגול ע״י הבעלים מניעה בצורה הטובה ביותר את הכלב ללהט ומעלה את המוטיבציה שלו לפעילות חיובית בתרגול עם הפולר.


תרגיל משיכה עם פולר - כיצד הוא יכול לשפר את ההבנה בין הכלב לבעלים? אל תשלול מהכלב את ההנאה, משיכה היא ביטוי לאינסטינקט הבסיסי של הכלב. זה גם נותן הנאה לכלב כאשר במהלך המשיכה הוא יכול להראות את הכוח ואת הסיבולת. במהלך עבודה נכונה של הבעלים תרגיל זה הופך להיות מעניין עוד יותר מכיוון שכוח ההתנגדות בזמן משיכה עולה ויורד ולכלב יש תשוקה. כמובן שבמהלך המשיכה הכלב מפעיל את הלסתות וזוכה להנאה. החומר המיוחד שממנו עשוי הפולר מסייע לכך.

מדוע יש שתי טבעות בסט? האם אחת מהם חילופית? הפולר פותח בקפידה במשך תקופה והומלץ לשימוש כסט של שתי טבעות. הטבעת השנייה אינה חילופית או רזרבית! בעבודה עם שתי טבעות במקביל הכלב ובעליו שומרים על קשר מתמיד במהלך השיעור. הכלב רגיל לעבור במהירות מחפץ אחד למשנהו (ממשימה אחת לאחרת) בריכוז גבוה. זה מספק את הבסיס לכל תכניות האימונים שלאחר מכן. ע״י שימוש בשתי הטבעות בו זמנית הינך מגדיל את היעילות של התרגול שלך ע״י שמירת עניין של הכלב בפולר. לא ניתן לקבל תוצאת אימון טובה בשימוש בטבעת אחת בלבד! תוצאה מושלמת תתקבל רק בשימוש עיקבי בשתי טבעות.


לבחירת הגודל המתאים של הפולר לכלב שלכם

5 צפיות0 תגובות

©2020 by wilddog.co.il