חיפוש

מדריך GO: תחגוג את הרגע עם הכלב שלך

עודכן ב: 28 דצמ 2020

מישהו אחר שמתקשה לעמוד בקצב "ללכת, לך, לך" של החגים? כחוקרים, אנו מאמינים שהיופי של "לך ..." הוא בחופש לבחור כיצד נסיים את המשפט.

אז צאו עם המדריך למתנות לחג, ואל המדריך לחג הול - רשימה של דרכים בהן אנו מחליפים את "לכו קבלו ..." ו"צאו לחנות ... "ל"צאו החוצה ..." מדובר בהוצאות יותר זמן ברגע עם הפרוותיים שאנחנו אוהבים. כי אם אנו הולכים אחרי הכלבים שלנו, העומס החופשי הגדול ביותר הוא באמת אותה תחושה משמחת מחלוקת חוויות, רגעים, וכמובן - מטפלת יחד בעונת החגים הזו.


וכפי שמתברר, אתה לא באמת צריך ציוד בשביל זה.


התחל כאן, לך משם


להלן מספר רעיונות להתחלת העבודה. לקבלת התוצאות הטובות ביותר, אנו ממליצים לזלף לאורך השבועות הקרובים. חזור על הפעולה במידת הצורך, ואתה מוזמן להיות יצירתי ולעשות רשימה משלך. היכון הכן...עבור לבדוק שביל חדש


לכולנו יש את המועדפים שלנו, ה- go-to שלנו - השבילים והשבילים השגרתיים שלנו. בין אם יש מקום כלשהו ברשימה שלך ובין אם אתה צריך לפרוס מפה כדי למצוא אחת, ללכת למקום חדש עם הכלב שלך הוא דרך קלה לסחוט הרפתקאות כלשהן לסדר חופשות עמוס.


לך לאט


האם אותו סלע בצורת סנאי תמיד היה שם ?! מדהים איך שינוי בקצב הופך שוב מסלול מוכר לחדש. האט את זה, קח את הזמן שלך, ושים לב לדברים הקטנים בעוד הגור שלך מתעכב לרחרח משהו חדש.


עבור למסך פחות


אימיילים אינסופיים, התראות, מודעות ועידכון חדשות - הכלבים שלנו מסתדרים בסדר גמור בלי אותם, למה אנחנו לא יכולים? נסה ללכת ללא מסך למשך שעה, אחר הצהריים, יום. תן לזה זריקה, ותוכל אולי לקבל הצצה לעולם מנקודת מבטו של הכלב שלך.


לך לטיול לילה


בין אם זה לאור הירח, לאור הכוכבים או לאורות חג המולד השכונתיים, צאו החוצה עם החבר הכי טוב שלכם כדי להירגע ולבלות קצת בהערצה אל נוף הלילה המקומי שלכם.


לך לתפוס שמש


תנועות זנב מעניקות מוטיבציה נהדרת לבוקר, גם כאשר האזעקה מוגדרת לשעה חשוכה. הזמן את הריצה שלך לסיים עם שחר, או לארוז משקה חם ולחפש נוף חדש. אין כמו זריחה עם בן הזוג שלך כדי להתחיל את היום שלך.3 צפיות0תגובות

©2020 by wilddog.co.il