ווילד דוג

ווילד דוג

ווילד דוג

ווילד דוג שמה דגש על איכות המוצרים, אספקה יעילה ואיכות מוצרים.
ווילד דוג מספקת ללקוחותה מגוון של מוצרים ושירותים איכותיים ממבחר היצרנים וספקים בארץ ובעולם.

 

את דרכי בעולם הכלבנות התחלתי בשנת 2003, לאחר שלמדתי את הנושא במכללת וינגייט לתואר "עבודה עם אוכלוסיות בעלות צרכים מיוחדים". עברתי קורס במכללת וינגייט "מחנך ומאלף כלבים". עברתי קורס של 382 שעות " מדריך כלבים לריפוי ורווחה" (עבודה עם אוכלוסיות בעלות צרכים מיוחדים) למדתי הכשרת מאלפים ומטפלים בהתנהגות כלבים, עפ"י מודל "תהליך האילוף השלם" אצל אבנר רז "הלוחש לכלבים".תהליך האילוף השלם המאגד בתוכו פיתרון כולל ויסודי לצרכי הכלב. רכשתי ניסיון בעבודה עם אוכלוסיות בעלות צרכים מיוחדים. טיפלתי בנער המאובחן בתסמונת אספרגר. תסמונת אספרגר: הפרעה התפתחותית נרחבת - משפחה של הפרעות התנהגותיות מהספקטרום האוטיסטי, המאופיינות בליקויים בתפקוד החברתי, בקשיים בתקשורת, בקושי במשחק ובדמיון, ובמגוון של התנהגויות כפייתיות/חזרתיות. עבודה עם אנשים הסובלים מפחד או חרדה מכלבים נוכחתי לדעת שהקשר בין האדם/ילד לכלב, משמעותי מאוד להתפתחות ולפריצת דרך ולהסרת מחסומים רגשיים. (כמו: יצירת קשר, הבעת רגשות, התמודדות עם חרדות, הבנת סיטואציות חברתיות ועוד). כמו כן ליוויתי ילד המאובחן כ ADHD. בטיפול זה השתתפתי כשותף בצוות רב- מקצועי. ראיתי בעבודתי זו ברכה כאשר הילד השתמש ביכולת התקשורתיות והרגשיות, שאליהם הגיע בעבודה עם הכלב ועם העולם הסובב אותו. העבודה כללה קשר ישיר עם הגננת וההורים. וגם פגישות העצמה עם ילדי הגן. במקביל לעבודה הטיפולית, רכשתי ניסיון רב כמאלף כלבים, בתחומים שונים: משמעת בסיסית/מתקדם, פתרון בעיות התנהגות, חינוך גורים וכלבים בוגרים, עזרה וייעוץ בבחירת כלב.

למה לבחור ב WildDog לצרכי חיית המחמד שלכם?
ב WildDog, המשימה היא כפולה, אנו שואפים לספק לבעלי החיים מזון איכותי המקדם חיים בריאים ומספקים עבור חיית המחמד שלכם את הטוב ביותר. הציוד והצעצועים שאנו מספקים לכם הם ברמה הגבוהה והאיכותית שיש.

שירות הלקוחות והיצע המותגים המעולים שלנו, מביאה את ווילד דוג כחנות ש"הלקוחות שלנו בוטחים וסומכים עליינו".

בנוסף, ההתמקדות הייחודית שלנו באיכות המוצרים נותנת לנו את החופש להסתגל לצרכים האישיים של החברים על ארבע ותמיד הם במקום הראשון.

מחפשים מזון שמתאים לחיית המחמד בכל שלב החיים, גזע ולצרכים של חיית המחמד שלכם? אנחנו יכולים לעזור! צריכים המלצות על בחירה נכונה למזון או ציוד? פנו לצוות שלנו. יש לכם שאלות בנוגע למשלוח או לביצוע הזמנה? אנחנו במרחק שיחת טלפון בלבד. 052-8986664